Opinie klientów o Montenegro Tour

5.6 /6
95 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Violetta, --- 01.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Polecam wycieczkę z cudowną przewodniczką Anetą. Baaardzo ciekawie opowiadała o historii Czarnogóry i panujących zwyczajach. Słuchało się wszystkiego z wielką przyjemnością. Piękny Kotor i widok na zatokę po drodze, przejazd autokarem krętą drogą w góry, wizyta w suszarni szynki z degustacją szynki, rakiji i wina, ciekawa wizyta w dawnej stolicy Czarnogóry.

6.0/6

Piotr, Inowrocław 15.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

super, dużo atrakcji , przepiękny Kotor ,pełna emocji jazda autokarem do punktu widokowego na szczyt góry.

6.0/6

Marzena, Szprotawa 07.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka bardzo ciekawa ,przepiękne widoki ,dla osób odważnych -bez lęku wysokości . Kotor - miasteczko klimatyczne z wąskimi uliczkami.

6.0/6

JOANNA KATARZYNA, Olsztyn 24.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Zatoka Kotorska i fiordy Adriatyku, Kotor, średniowieczne miasto wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO. Całe Stare Miasto otaczają mury – zarówno od strony gór, jak i morza. Do najważniejszych zabytków Kotoru należy romańska katedra św. Tripuna z XII wieku, w której znajduje się skarbiec (Relikvijar) pełen obrazów i wyrobów złotniczych. Njeguši czyli kulinarne serce Czarnogóry, do którego wspinaliśmy się (autokarem) pokonując 25 serpentyn. Degustacja lokalnych produktów, serów, suszonej szynki zakończyła się rakiją 😉 Cetinje - dawna czarnogórska stolica, do dzisiaj nosi taki właśnie, honorowy tytuł, z Bilardówką – pałacem zbudowanym w 1838 r., Pałacem króla Mikołaja, Niebieskim Pałacem – wybudowanym w stylu późnego imperium w latach 1894–1895 dla księcia Daniela, następcy tronu Czarnogóry (budynek jest obecnie rezydencją prezydenta Czarnogóry).