Opinie klientów o 3 w 1 adrenalina z natury - Damajagua, buggy, tyrolka

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marcin, Toruń

Wszystko na bardzo wysokim poziomie , adrenalina jest chłopaki dobrze przygotowali . Nie ma co się bać nawet jak się nie potrafi pływać.

6.0/6

Hanna, Warszawa

Mąż był zachwycony. Dużo adrenaliny, wrócił zmęczony ale bardzo zadowolony stwierdził, ze najlepsza wycieczka ze wszystkich przez nas wybranych

6.0/6

Michal, Pruszkow

Jest okazja,jest zabawa,jest fakultet.Mój fakultet zdobyty podczas szału poznawania zakamarków Dominikany jest okupiony dobrym wysiłkiem,dobrym deszczem,prawdziwie naturalnym buggy offroad,respektem dla zielonej części wyspy.Warto było wstać,ruszyć z resztą uczestników i poznać również ludzi_Hola y saludos a Juan-Nie ma cziasu(;-))(bez którego zabawa byłaby nijaka).Gracias al resto de mis amigos,un aplauso para vosotros.Cud, miód i orzeszki ha,ha,ha.

6.0/6

Kamila, Bieruń

Totalny sztos 🫶 Dla każdego kto lubi poczuć nutkę adrenaliny. Zjazd z 6 tyrolek nad dżunglą. Skoki do wody i naturalne zjeżdżalnie, obiad, wizyta w fabryce cegara i na deser szalone błotne buggy. Polecam zabrać ubrania do ubrudzenia. Wycieczka w języku angielskim.