Wycieczka Fakultatywna

Opinie o 3 w 1 adrenalina z natury - Damajagua, buggy, tyrolka

5.7/6 (13 opinii)
5.7/6
13 opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Szymon, Myślenice 30.11.2024 | Termin pobytu listopad 2024

    Jeżeli ktoś potrzebuje odskoczni od spokojnych plaż oraz zwiedzania miast - polecam! Zjazdy na tyrolkach, wiatr we włosach. Później orzeźwienie w wodospadach, przeplatane zjazdem do wodospadu bądź skokiem. A na koniec jazda po bezdrożach, w błocie. Z tego co udało mi się usłyszeć, wiele osób nie wybrało tej wycieczki z powodu Anglojęzycznego przewodnika - ale tak szczerze wystarczy znać i zrozumieć kilka zdań aby sobie z tym poradzić. Warto również zaznaczyć że w wodospadach trzeba nie bać się wody, ponieważ po każdym przepłynięciu trzeba przepłynąć kilkanaście metrów w głębokiej wodzie - oczywiście mamy na sobie kapok więc jest prościej. A na buggy warto zabrać ze sobą drugi komplet ubrań, aby po wycieczce wziąć prysznic i wracać w suchych ubraniach :)

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Blanka, Nowa Wieś Rzeczna 08.12.2023 | Termin pobytu listopad 2023

    Super! Jeśli ktoś lubi nawet odrobine adrenaliny to polecam! Buggy sprawiły nam najwiecej zabawy! Pilot super!

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Monika, --- 02.01.2024 | Termin pobytu grudzień 2023

    Rezydent nierzetelnie opisał przebieg wycieczki. Wszystko było inaczej. Po drodze wizyta na degustację kawy i kakao.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Zbigniew, Warszawa 07.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Super tyrolka, wodospady okej, choć oczekiwałem trochę czegoś innego. Bardzo dużo turystów. Przewodnicy z parku zapewniający bezpieczeństwo zajmowali się wszystkimi turystami więc ciasno na trasie, przetrzymywali grupy w zimnej wodzie czekając na pozostałych. Baggy ok, ale dość daleko od wodospadów. Trzeba zabrać okulary przeciwsłoneczne a najlepiej ochronne , kominiarkę lub wandamkę. No i ciuchy które można po tej wyprawie wyrzucić. Warto mieć ręcznik i ubrania do przebrania.