Opinie klientów o Buggy - double

6.0 /6
opinie
Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

LUKASZ, GDANSK

Super przejazd przez błotniste tereny. Syn był bardzo zadowolony i powiedział że następna wycieczka tylko z takimi atrakcjami

6.0/6

KAROLINA, Gdańsk

To była wycieczka pełna adrenaliny! Lokalnym samochodem mieliśmy okazję oglądać region Puerto Plata zanim dojechaliśmy na miejsce wycieczki. Po wejściu do samochodów udaliśmy się w długą trasę, pełną błota, brudu i dobrej zabawy. Prowadzenie buggy okazało się świetną atrakcją. Warto zastanowić się na taki wypad oprócz wycieczek, na których skupiamy się na zwiedzaniu.

6.0/6

Ewa, Rzuchów

Przejazd na buggy był niesamowitym przeżyciem. Jazda przez dżunglę, po wertepach, kałużach, dziurach to wielka frajda. Organizatorzy zadbali o wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Polecam wyjazd dla młodych, starszych i nieco starszych !!!!

6.0/6

ZBIGNIEW, LĘDZINY

Super zabawa, adrenalina gwarantowana, organizacja na wysokim poziomie. Wiatr we włosach, błoto na sobie i uśmiechy na twarzy.