Wycieczka Fakultatywna
6.0/6
Największą atrakcją tej wycieczki był pobyt na plantacji kakao i wytwórni cygar oraz wizyta w domu babci Aureli co pozwoliło nam zapoznać się z warunkami życia miejscowych mieszkańców.
Marek, Chełm 05.12.2023 | Termin pobytu: listopad 2023
3/3 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Mega polecam! Można w ciągu jednego dnia zobaczyć życie na Dominikanie. W szczególności wrażenie robi wizyta na lokalnym bazarze w ochronie 10 uzbrojonych policjantów oddelegowanych tylko to ochrony turystów. Tam mają oddział policy dedykowany tylko do ochrony turystów .
Marcin, Warszawa 19.03.2025 | Termin pobytu: grudzień 2024
0/0 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Sprawnie bez zbędnego przeciągania. Można zobaczyć życie poza kurortem. Widok z restauracji na wzgórzu - bezcenny.
MICHAL, NIEZYWIEC 24.01.2024 | Termin pobytu: styczeń 2024
1/1 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Najlepsza wycieczka po prawdziwej, nie zawsze pięknej Dominikanie, ale plantacja kakao smaczna, pachnąca, w fabryce cygaro wesoło i można zobaczyć ciężką pracę ludzi, poczuć zapach cygara, obiad w pięknej restauracji z cudownymi widokami.
Katarzyna 19.03.2025 | Termin pobytu: styczeń 2025
0/0 uznało opinię za pomocną