Opinie klientów o Smaki Dominikany na City Tour - Puerto Plata

5.7 /6
76 
opinii
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

GRAZYNA, ORZESZE

Wycieczka "Smaki Dominikany" bardzo fajną, krótką i niemęczącą prowadziła przewodniczka Joanna o ciemnych włosach. Wyjazd z hotelu Playa Bachata o godzinie 8 rano. Przygodę rozpoczęliśmy od wjazdu otwartymi ciężarówkami na Górę Izabeli (należy się ubrać - długie spodnie i lekka kurtka gdyż na górze jest zdecydowanie chłodniej ), później spacer po ogrodzie z tropikalną roślinnością, degustacja różnych rumów w wytwórni Macorix - możliwość zakupu rumu. Następnie wizyta w Rainbow gift shop - sklepie jubilerskim oferującym biżuterię z półszlachetnego kamienia występującego jedynie w Dominikanie o nazwie larimar - możliwość zakupu biżuterii po obniżonych cenach. Kolejnym punktem była degustacja kawy oraz czekolady - również możliwość zakupu produktów. Czas wolny na ryneczku i eksplorowanie we własnym zakresie uroczych zakątków miasteczka, łącznie z zakupem świeżutkiego kokosa za 1 USD. Na zakończenie postój przy twierdzy i wizyta w centrum handlowym - myślę że niepotrzebna. W trakcie wycieczki lunch oraz wiele miejsc do skorzystania z toalet.

6.0/6

Malgorzata Joanna, Kleszczewo

Bardzo fajna treściwa wycieczka. Dużo cennych informacji o miasteczku, życiu ludzi. Dzieci były zachwycone wizytą w fabryce czekolady, mąż w fabryce rumu też się odnalazł:) wjazd na wzgórze Izabeli coś niesamowitego! W trakcie pyszny obiad, możliwość odpoczynku. Na końcu wizyta w lokalnym dużym sklepie gdzie można zrobić zakupy w cenach "nie hotelowych". Polecamy naprawdę!

6.0/6

Iwona, Bochnia

wycieczka ciekawa, dużo informacji, polecam dla osób które chcą poznać najważniejsze informacje na temat Puerto Plata

6.0/6

Maciej, Majdan

Naładowana atrakcjami, blisko, ciekawy plan wycieczki, dobry przewodnik, pyszny obiad Jedynie denerwująca nachalność sprzedawców w sklepiku z larimarem, gdzie zaprowadziła nas rezydentka