Wycieczka Fakultatywna

Opinie o City tour El Quseir

4.5/6 (31 opinii)
4.5/6
31 opinii
Atrakcyjność programu
4.3
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Jerzy, Gliwice 02.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Prawdziwe miasteczko brudne i dużo naciągania i sprzedaży. Ale spokojna wycieczka na plus obiad nad samym morzem I dobre owoce morza.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Jan, Toruń 31.01.2024 | Termin pobytu styczeń 2024

    CIEKAWE WRAŻENIE. MIASTO BRUDNE I OGROM BIEDNYCH DZIECI PROSZĄCYCH O DOLARA. ORGANIZACJA WYJAZDU PERFEKCYJNA, ALE TEŻ BRAK MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA ZAKUPÓW W MIEJSCOWYCH SKLEPIKACH I NA BAZARACH. RYBA W LOKALNEJ RESTAURACJI - REWELACJA.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    16

    Grzegorz, --- 30.11.2023 | Termin pobytu listopad 2023

    Wycieczka nie porywa. Sama wycieczka opóźniona o ponad pól godziny. Potem transfer do miasta busikiem i autobusem. Krótka wizyta w kościele oraz meczecie oraz obiad. Najbardziej rozbudowana cześć wycieczki to wizyta w perfumerii gdzie można kupić olejki, kawę i herbatę. Ostatnim elementem jest czas na zakupy w mieście - jednak już od wyjścia z autokaru turyści są okrążeni przez gromadę dzieci wciskających magnesy i ciągnących do pobliskich sklepów. Nie da się spokojnie przejść.

    3.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    9

    Urszula, Zielonka 01.03.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Niezbyt ciekawa wycieczka. Co prawda plan całkowicie zrealizowany, ale tyle czasu ile spędziliśmy w dwóch "sklepach" wolałbym spędzić w kościele i meczecie. Duży plus - bardzo smaczny obiad. Szerszy opis o wycieczce w ogólnym opisie imprezy w ocenie imprezy.