Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Kair i piramidy w Gizie

5.3/6 (193 opinie)
5.3/6
193 opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 6.0/6

    Być w Egipcie i nie zobaczyć piramid to jak polecieć do Paryża i nie zobaczyć wieży Eiffla. Polecam wycieczkę przede wszystkim parom bez dzieci z powodu długiej trasy autokarem. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z fakultetu. Miło spędzony czas z przesympatycznym przewodnikiem z bardzo duża wiedzą! Jedzenie na miejscu bardzo smaczne w formie bufetu, więc na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Warto zabrać z sobą plecak z bluzą, zapasem wody, chusteczkami nawilżającymi i krem spf :) Zwiedzanie muzeum mimo obecności wielu pozostałych wycieczek innych biur okazało się miłym czasem do pospacerowania i nauczenia się czegoś więcej o Egipcie niż z szkoły a grupy nie przeszkadzały sobie wzajemnie w oglądaniu. Autokar: klimatyzowany, duży i wygodny, naprawdę warta uwagi wycieczka fakultatywna.

    Kaja, Łódź 30.09.2024  | Termin pobytu: grudzień 2023

    10/11 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Daleka podróż , ale warta wyrzeczeń, ja byłam już w Kairze ale nie mogłam sobie odmówić kolejnej wizyty w tym cudownym świecie. Jak Oni to zrobili. Każda teoria kiedy stoi się pod piramidą wydaje się niemożliwa, to musieli być kosmici, lub kosmicznie niewiarygodni ludzie.

    Szymon, Brwilno 31.10.2023  | Termin pobytu: październik 2023

    20/22 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Dobrze zorganizowana wycieczka. Świetny rezydent mówiący dobrze po polsku. Zapewniony posiłek i suchy prowiant zjadliwy ale warto zabrać coś swojego. Polecam serdecznie.

    Patrycja, Wodzisław 19.03.2025  | Termin pobytu: grudzień 2024

    0/0 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Wycieczka bardzo ciekawa, chociaż trzeba wziąć pod uwage, że podróż do Kairu trwa do 8 godzin z Hurgady.

    Agnieszka, --- 19.03.2025  | Termin pobytu: grudzień 2024

    1/1 uznało opinię za pomocną