Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Kair i piramidy w Gizie

5.3/6 (209 opinii)
5.3/6
209 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    EWA DOROTA, REDA 15.05.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Piękne miejsce, warte zwiedzenia. To kawał historii, która do dnia dzisiejszego wzbudza dużo emocji.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    14

    Patrycja, --- 02.10.2023 | Termin pobytu wrzesień 2023

    Piramidy robią wrażenie. Przewodnik oraz reszta załogi super. Autokar klimatyzowany, dość wygodny. Z czystym sumieniem mogę polecić tą wycieczkę nawet dla rodzin z dziećmi.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Jerzy, --- 16.03.2025 | Termin pobytu marzec 2025

    Długa jazda (ponad 5 godzin w jedną stronę) ale warto. Muzeum i piramidy robią wrażenie! Rejs po Nilu i Sfinks dodają uzupełnienia wypadu. Polecam!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Dominik, Poznań 26.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Wycieczka bardzo ciekawa,wszystko idealnie zorganizowane w czasie,pomocni i uprzejmi przewodnicy,naprawdę warto.