Opinie klientów o Nurkowanie głębinowe

5.7 /6
29 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RYSZARD, Gora Kalwaria

Rewelacja!!!! Instruktorzy to profesjonaliści. Piękne rafy, widoki. Nawet jeśli ktoś ma wątpliwości i obawy to poczuje się zaopiekowany. Jacht i posiłek na dobrym poziomie tylko warto wziąć swoje ręczniki.

6.0/6

Mateusz Artur, Wolica

coś niebywałego i cudownego!!! Dzięki Rezydentowi i Instruktorom można czuć się naprawdę bezpiecznie. Posiłek na statku był przepyszny. Ogólnie cała atmosfera sprawia, że czujesz się zaopiekowany. Jak na spotkaniu z przyjaciółmi

6.0/6

Mirosław, ---

Pierwszy raz w życiu nurkowałem z butlą i to w Morzu Czerwonym, na pięknej rafie koralowej. Były dwa nurkowania, drugie w inny miejscu, i jeszcze na dnie leżały resztki wraku. Świat podwodny piękny, kolorowy.

6.0/6

Artur, Żłobizna

Niesamowite przeżycie! Woda kryształ, tętniąca życiem z białym piaseczkiem na dnie morza i co ciekawe, że podobno wcale nie trzeba umieć pływać, aby nurkować.