Opinie klientów o Rejs na Eden Island

5.8 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Danuta, Przecieszyn 19.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Pierwszy raz w życiu snurkowałam i oglądałam rafę i podwodne życie morza. Co za przeżycie, huśtawki w morzu i biały piasek. super przewodnik. Pozdrawiam.

6.0/6

Beata, Bielsko-Biała 10.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Wycieczke na Eden Island rozpoczęła się na statku Eden 1 , że wspaniała obsługa ,cudownym rejsem na wyspę. W trakcie rejsu przewodnik opowiadał historię Egiptu . Po dopłynięciu na wyspę przywitano nas napojami i zaproszono na obiad .na wyspie zachwycił mnie biały piasek i huśtawki w morzu, Bardzo miło spędzony czas na snurkowaniu i oglądaniu cudownej rafy. Polecam i oceniam na 6 z plusem

6.0/6

Ilona, Katowice 26.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Naprawdę "rajska" wyspa, piasek drobniejszy niż gdziekolwiek indziej, aczkolwiek - wgłąb wyspy idąc lepiej ząłożyć buty, bo można się nadziać na ostry kawałek rafy czy muszli. Wystrój jak na celebryckiej wyspie - huśtawki, pawiloniki, hamaczki......do tego pyszne jedzenie, kryształowa woda, duże płycizny, no i możliwość snurkowania - odjazd!

6.0/6

JACEK, LEGNICA 22.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Piękne okolicznosci przyrody bardzo dobre jedzenie (w cenie!)..... trochę daleko i nerwowo treba było płynąć na rafę ale oczywiście warto było