Opinie klientów o Rejs na Eden Island

5.8 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Bożena, Łódź 27.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wyspa Eden to prawdziwy raj, przepiękna woda brak słów żeby opisać jej barwę lazur a może szmaragd chyba oba kolory oddają jej piękno, rejs na rafę i sznurowanie to bajka ,obsługa statku opiekuje się kazdym tak żeby czuć się bezpiecznie okazja żeby obcować z pięknem podwodnego świata

5.5/6

Beata, Świebodzice 30.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Niezapomniane przeżycie po snurkowaniu, pięknie widoki rafy koralowej oraz przepięknych gatunków ryb. Pamiątką z tej wycieczki są zdjęcia oraz film który można zakupić od fotografa na koniec wycieczki.

5.0/6

Barbara Ewa, laski 11.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

fajna relaksująca wycieczka, można było popłynąć na rafy, lub jak ktoś nie chciał, to przyjemnie można było spędzić czas na wyspie.

5.0/6

P. 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Świetne miejsce i sprawny wyjazd - od transferu z hotelu przez wycieczkę łodzią po pobyt i snurkowanie. Doskonała alternatywa dla - czasami nużącego - leżenia na leżakach przy basenie. W sytuacji, gdy w Sahl Hasheesh mamy do czynienia z odpływem i ograniczonego kontaktu z morzem, wyjazd na pół dnia na Giftun był doskonały. Przepiękna plaża, świetna infrastuktura, doskonałe wrażenia ze snurkowania, pełne wsparcie pilota Samulea oraz osób z ekipy na statku - rzadko kiedy mam tak pewne poczucie, że pieniądze zostały wydane na wycieczkę fakutatywną tak sensownie.