Opinie klientów o Dom żółwi - snorkeling

5.9 /6
21 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Gortatowo

- krótka trasa, wyjazd o 7, więc spoko 👍 - łódka fajnie wyposażona, warto wziąć papier toaletowy - obsługa zorganizowana i miła - Dom Żółwi petarda, widzieliśmy też krowę morską - było cudownie! - obiad poprawny, warto wziąć swoje jedzenie - druga stopka na snurkowanie trochę nudna, ale wynudzić się też warto ;-)

6.0/6

SARA, GDYNIA

Żółwie widzieliśmy z bardzo bliska, były pod nami na jakichś 3/ 4 metrach głębokości. Wynurzały się przy nas zaczerpnąć powietrza. Wspaniałe przeżycie. Łącznie snurkowaliśmy w dwóch miejscach z czego drugie było na rafie. Tam też widzieliśmy oprócz kolorowych rybek i mant pięknego żółwia majestatycznie opartego na rafie. Łącznie widzieliśmy podczas całej wycieczki ok 10 różnych żółwi. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy te wycieczkę.

6.0/6

Kamila, Zawoja

cóż pisać, wyprawa jak w bajce....a żółwie olbrzymie majestatyczne , coś co naprawdę warto zobaczyć na żywo do tego otoczenie ( dziewicza rafa , mnogość barw czystość wody) jak w National Geografic

6.0/6

Jadwiga, Kraków

Pływałam ze żółwiem!!!- wrażenia niezapomniane, cudowne chwile z naturą, obsługa wycieczki - bardzo punktualny wyjazd, opiekunowie odpowiedzialni za grupę, zainteresowani naszym stanem i samopoczuciem, służą pomocą w czasie pływania i przy oglądaniu rafy.