Opinie klientów o Luxor i Karnak - tajemnice starożytnego Egiptu

5.2 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

WIKTOR JACEK, POZNAŃ 20.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

bardzo ekscytująca ale i wyczerpująca wycieczka, intensywna, byc może za dużo atrakcji w 1 dzień, długa podróż ale Dolina Królów i świątynia grobowa Hatszepsut w Der-el-Bahari spełnienie moich marzeń!

6.0/6

Jolanta, Łódź 01.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Wycieczka spełnila moje oczekiwania, niesamowite przeżycia. Trud podróży-jazda autokarem zrekompensowaly widoki jakie ukazaly się naszym oczom, Świątynie w Karnaku, bajecznie zachowane grobowce, czy Świątynia Hatszepsut. Polecam z całego serca. W pakiecie był obiad nad Nilem, i przepłyniecie za 5 dolarów łódko-motorówka po Nilu.

6.0/6

Magdalena, Janikowo 08.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, byliśmy zadowoleni, chociaż terminy jesienne i zimowe ze względu na temperatury będą lepsze.

6.0/6

Stanislaw, Zdroisko 27.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Zwiedzanie Luksoru z przewodnikiem było niezapomnianym doświadczeniem. Przewodnik był nie tylko kompetentny, ale także pasjonujący, dzieląc się fascynującymi informacjami na temat historii i kultury tego niezwykłego miejsca. Zabytki, takie jak Świątynia Karnaku czy Dolina Królów, były imponujące, a dzięki przewodnikowi mogliśmy lepiej zrozumieć ich znaczenie i kontekst historyczny.