Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka udana. Polecam wszystkim tę wycieczkę. Program napięty by zobaczyć jak najwięcej. Jazda autobusem jest męcząca ale warto!
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
intensywna wycieczka na cały dzień, ale zdecydowanie warto. Dosyć daleka droga, z Marsa Alam sześć godzin jazdy w jedną stronę. Na miejscu bardzo dużo zwiedzania i okazji na świetne ujęcia
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Niezapomniane wrażenia zobaczyć starożytną cywilizację, pomniki jak drapacze chmur,posłuchać historii starożytnego Egiptu, zobaczyć na żywo grobowce władców.Przenieść się choć na chwilę w odległy czas.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka super zorganizowana, przewodnik bardzo ciekawie opowiadał, polecam przeprawę przez Nil. Podstawa to wygodne buty!