Opinie klientów o Luxor i Karnak - tajemnice starożytnego Egiptu

5.2 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

ADAM KRZYSZTOF, GDYNIA 26.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Można się przenieść do starożytnego Egiptu.Wchodzac do świątyni można poczuć klimat tej epoki.Warto też wydać dodatkowe 5$ aby przepłynąć Nil

6.0/6

Tadeusz, PODŁĘŻE 26.10.2022

Super wycieczka zorganizowana przez Rainbow. Warto pojechać i zobaczyć. Trasa długa ze względu że nie wszystkimi drogami mogą jechać turyści. Obiad w restauracji nad brzegiem Nilu a później płynięcie po Nilu na drugi brzeg. Zabytki robią wrażenie tak w Luksorze jak w Karnaku. Karnak w lecie dla odważnych, temp. +50 w cieniu, tylko cienia brak. Mniej atrakcyjna fabryka alabastru , ceny są niższe w hotelu lub na lotnisku a cały pokaz pracy trochę naciągany.

6.0/6

Piotr jerzy, Sosnowiec 02.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Ciekawa wycieczka. Przewodnik - Egipcjanin. Nie zawsze można go było zrozumieć. Trzeba się było dobrze wsłuchać, co nie było łatwe, ponieważ było dużo zwiedzających. Brak interkomów.

6.0/6

Katarzyna Agata, --- 27.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Pilot bardzo dobrze mówił po polsku, przekazywał bardzo dużo ciekawych informacji o Egipcie i zwiedzanych obiektach, a także praktycznych wskazówek jak nie dać się oszukać, gdzie darmowe toalety itp. A zabytki to wiadomo...super.