Opinie klientów o Luxor i Karnak - tajemnice starożytnego Egiptu

5.2 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Karolina Monika, Wrocław 16.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Jazda autokarem bardzo uciążliwa - trwała ponad 7 godzin w jedna stronę. Nie mniej warto było się pomęczyć aby zobaczyć pozostałości starożytnego Egiptu.

6.0/6

Teresa Paulina, Lisia Góra 04.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka była bardzo ciekawa. Mogliśmy docenić historyczne piękno Egiptu. Przewodnik mówił po polsku i ciekawie opowiadał o zwiedzanych miejscach. Autokar był klimatyzowany i wygodny.

6.0/6

AGNIESZKA JOANNA, KOZMIN WLKP 08.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Super wycieczka, troszkę zbyt napięty program. Podróż zaczęliśmy o 3:30 rano z hotelu a wróciliśmy około 23:00. W trakcie wycieczki obiad (szwedzki stół) napoje w własnym zakresie z hotelu dostaliśmy lunchboxy załatwione przez rezydenta. Moim zdaniem trzeba to wszystko zobaczyć nie da sie tego opisać, coś przepięknego.

6.0/6

LUKASZ, PABIANICE 02.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Niezapomniane wrażenia ! Pomimo długiej drogi i bardzo wczesnego wyjazdu o 2.15 w nocy , dzieci przetrwały i były bardzo zadowolone. Super pilot Mido, w ekspresowym tempie oprowadził i opowiedział co gdzie kiedy i jak. Obiad w cenie. Dodatkowo wizyta z fabryce papirusu oraz alabastru. Krótki rejs po Nilu (również warto). Dzięki lokalnemu pilotowi świetnie mówiącemu po polsku , zrobiliśmy dodatkowo fajne zakupy bez straty czasu na targowanie (kawa, herbatka czerwona- hibiskus, magnesy, arafatki, etc.) Bardzo męcząca droga, ale zabytki na miejscu wynagrodziły trudy podróży. Będąc w Marsa to grzech nie zobaczyć Luksoru ;)