Opinie klientów o Luxor i Karnak - tajemnice starożytnego Egiptu

5.2 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ryszard, Wroclaw 06.02.2024
Termin pobytu: styczeń 2024

Polecam fajną wycieczka Pilot mówi w języku Polskim perfekt Jest zabawny. Warto odwiedzić grobowce jak i sam Luxor

6.0/6

Edward, Polkowice 19.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Luxor i Karnak , Dolina Króli -- bardzo ciekawe . Dobra praca wykonana przez przewodnika . Wada - dojazd i powrót - za długo męczące .

6.0/6

Mariola, Świdnica 09.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wycieczka dobrze zorganizowana. Warto wybrać się do Luxoru i zobaczyć taką mnogość zabytków na własne oczy. Jestem pod wrażeniem kultury Egipcjan.

6.0/6

Sylwia Ewa, Mała Wieś 30.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka rozpoczęła się o godzinie 2.15. Czas dojazdu był bardzo długi, lecz przyjemny, ponieważ każdy spał. W autokarze dostępna była klimatyzacja oraz toaleta. Podróż minęła bezproblemowo. Podczas trasy można było obserwować Egipcjan. Ich domy oraz styl życia. Miły przewodnik doskonale mówiący po polsku. Opisy zabytków bardzo ciekawe oraz wyczerpujące. W Luxorze mieliśmy wolny czas. Mogliśmy zaglądnąc do trzech grobowców faraonów. Podczas wycieczki zwiedziliśmy olsniewającą Świątynie Królowej Hatszepsut. Ciekawym doświadczeniem było odwiedzenie Świątyni w Karnaku, która znajduje się na Światowej Liście Dziedzictwa UNESCO. Uważam, że te trzy miejsca są godne zobaczenia, jeśli znajdujemy się w Egipcie, ponieważ nawet w szkole uczymy się o starożytnym Egipcie. Podczas wycieczki można było dowiedzieć się jak powstaje papirus (przewodnik na naszych oczach go tworzył). Po obiedzie w formie bufetu przepłyneliśmy przez Nil na drugą stronę miasta ( dodatkowo płatne) gdzie odebrał nas autobus. W tak gorących temperaturach była możliwość kupna schłodzonych napojów u kierowcy autobusu.