Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z kolacją

5.2 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

EWELINA, KARTUZY

Wycieczka była udana dobra atmosfera fajne widoki i dobry obiadek.Inni uczestnicy wycieczki bardzo mili

6.0/6

Martyna, Reda

Polecam wycieczkę. Była możliwość snurkowania - widzieliśmy krowę morską oraz kilka żółwi. Obsługa na statku bardzo miła i pomocna.

6.0/6

MONIKA, MOTYCZ

Super wycieczka! Dla osób, które nie nurkują idealne rozwiązanie, aby zobaczyć rafę koralową i podwodny świat:) Dzięki temu, że łódź ma szklane dno. W komfortowych warunkach można podziwiać podwodne życie. Mieliśmy szczęście zobaczyć 3 żółwie morskie:) Na statku wiele atrakcji, zdjęcia z Faronem, sesja zdjęciowa w strojach starożytnych władców. Idealnym dopełnieniem był pyszny obiad, serwowany na pokładzie statku. polecam!!!

6.0/6

Piotr, Miękowo

Piękne widoki na rafę, rybki , żółwie dla dla chętnych nurkowanie i snurkowanie. Po rejsie można się udać na zakupy, olejków , perfum, balsamów. Warto kupić suszony kwiat hibiskusa /pyszna herbatka/