Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Lesław, Bielsko-Biała

Bardzo fajna wycieczka łodzią ze szklanym dnem gdzie można obejrzeć rafy koralowe.Płynąć łodzią można zobaczyć żółwie, delfiny.Niezapomniane wrażenia.

6.0/6

Mariusz, Wydrowice

Niesamowite widoki, bialy piasek jak na karaibach ,bardzo dobramy lunch na statku Mozliwaosc zobaczenia zolwi i krowy morskiej,

6.0/6

Janusz, Gdańsk

Bardzo interesująca wycieczka, dla nurkujących możliwość obejrzenia rafy na żywo, dla innych przez przeszklone burty statku. Posiłek na statku i napoje konsumowane na pokładzie, szczególnie przy wzburzonym morzu to też atrakcja, Część lądowa, krótkie zwiedzanie Portu Ghalib zwieńczało tą przyjemną imprezę.

6.0/6

DANUTA, GDAŃSK

przecudowna wycieczka z niezapomnianą obsługą,serdecznym śmiechem i radością.Cudne widoki z dolnego pokładu gdzie są okna i można podziwiać rafę,krowy morkie.żółwie i rekinki.Kolorowe rybki i naprawdę niesamowite widoki.Za to potem pyszna kolacja a po kolacji super zabawa-tańce -próba utrzymania równowagi podczas gdy statek się buja.Nie da rady się nie śmiać i tańczyć.Panowie z obsługi to cudowni ,usłużni prawie koledzy.Ubrania nas w stroje faraonów i Kleopatry a potem śliczne fotki mówią same za siebie.N zakończenie śliczny film ze snurkowania podczas rejsu i fotki z całego pobytu.Polecam wszystkim kto chce wesoło spędzić parę godzin i wspominać potem fajne chwile.Pan fotograf robi takie foty że dech zapiera.Wszysko naj naj