Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Marki

Wrażenia niesamowite, można zobaczyć ogromne żółwie i piękne ryby. Na dolnym pokładzie trochę buja, więc może się robić niedobrze osobom wrażliwym. Co mi się nie podoba na takich wycieczkach, że od razu pojawia się Pan z aparatem i robi zdjęcia, a później próbują wcisnąć zdjęcia elektroniczne za 50euro. Także jak ktoś chce uniknąć takiej sytuacji to niech nie pozwala od razu na robienie zdjęć, bo później ciężko im odmówić. Wycieczka niedługa, bo trwała ok 5h. Byliśmy z 3 letnim dzieckiem, więc czas trwania niezbyt męczący dla dziecka i dla nas.

6.0/6

ilona, szydłowiec

Przemiły rejs statkiem ze szklanym dnem, gdzie można zobaczyć żółwie, płaszczki czy krowy morskie wrażenia fantastyczne. Obiad na statku i przepiękny zachód słońca w tle sceneria jak z bajki. Załoga statku oczywiści nie próżnowała i zabawiała gości były tańce i śpiewy coś fantastycznego. Pilot który z nami płynął był przemiły i bardzo sympatyczny chętnie rozmawiał i udzielał informacji dotyczących krajobrazu dużo się dowiedziałam :-)

6.0/6

Natalia, Łódź

Wycieczka bardzo fajna. Kapitan specjalnie podpływał w odpowiednie miejsca i dzięki NIEMU trafiliśmy na żółwie i krowy morskie. Obiad na statku był bardzo smaczny, była możliwość wyboru dania, więc każdy mógł zjeść to na co miał ochotę.

6.0/6

Beata, Warszawa

Udana wycieczka. Doskonała okazja do obejrzenia podwodnego życia dla osób nie nurkujących. Organizacja bez zarzutu.