Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Lukasz, Rabowice

Bardzo fajna wycieczka, świetnie zorganizowana. Statek Bardzo klimatyczny, super rafa koralowa . Jedzenie na statku Bardzo dobre wliczone w cenę.

6.0/6

DOROTA, SKIERBIESZOW

Rejs ciekawy. Łódź ze szklanym dnem. Było tylko jedno wejście na snurkowanie. Obiad zaskakująco pyszny.

5.5/6

Urszula, Zielonka

Genialny rejs na rafę, która można podziwiać z dolnego pokładu. Do tego dla chętnych snurkowanie, a dla wszystkich smaczny obiad. Uwaga podczas dużego falowania osoby z chorobą morską mogą mieć dyskomfort. Szerszy opis o wycieczce w ogólnym opisie imprezy w ocenie imprezy.

5.5/6

Natalia, Bydgoszcz

Wycieczka łodzią ze szklanym dnem "Nefretari" była prawdziwą przyjemnością! Rejs na stylizowanym na stary Egipt statku to nie tylko podróż, ale i niezwykła przygoda. Obiad podany na pokładzie był pyszny i stanowił świetne uzupełnienie całego doświadczenia. Największe wrażenie zrobiło na mnie wejście do morza. Pływanie obok żółwia, tak blisko, że trzeba było uważać, aby go nie dotknąć, było niesamowitym przeżyciem. Równie zachwycająca była możliwość podziwiania pięknej rafy koralowej z bliska. To były momenty, które na długo zapadną w pamięci. Na zakończenie wycieczki odwiedziliśmy egipskie sklepy w Port Ghalib, co było miłym akcentem i okazją do zakupu pamiątek. Plus za stosunkowo krótki transfer, który trwał tylko około 40 minut – to sprawiło, że więcej czasu mogliśmy spędzić na cieszeniu się atrakcjami, a mniej w drodze. Podsumowując, wycieczka była fantastycznie zorganizowana i oferowała wyjątkowe doświadczenia, zarówno podczas rejsu, jak i w trakcie kąpieli w morzu. Zdecydowanie polecam każdemu, kto chce zobaczyć podwodny świat Morza Czerwonego w tak niecodzienny sposób.