Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

RENATA, Muszyna

Wycieczka ciekawa, szklane dno umożliwia podziwianie rafy koralowej z całym bogactwem flory i fauny. Razem z mężem i innymi uczestnikami rejsu mieliśmy szczęście oglądać olbrzymiego żółwia morskiego, krowę morską,a na sam koniec towarzyszyła nam gromada (ok 10 sztuk) pięknych młodych delfinów, radośnie wyskakując co rusz z wody pokazując uśmiechnięte oblicza :). Nigdy w życiu nie widziałam czegoś tak uroczego . Polecam tą wycieczkę .

5.0/6

Bogumiła, Piwniczna Zdrój

Ciekawa wycieczka, rafa koral.owa piękna lecz przez szybę nie odzwierciedla swojego koloru. Możliwość zobaczenia żółwi . Możliwość pływania z maską i oglądania na żywo rafy. Obiad bardzo dobry.

5.0/6

Robert, Grudziądz

Rejs oceniam pozytywnie. Podczas niego udało nam się zobaczyć kilka razy żółwie. Również podczas snorkelingu w którym dla osób chętnych można wziąć udział w czasie postoju statku również popłynęliśmy motorówką w miejsce w którym można było zaobserwować żółwie i dość ciekawą rafę. Obiad w miarę smaczny, do wyboru kurczak lub ryba. Na minus czas wolny po rejsie na zakupy lub zwiedzanie Port Ghalib. Na miejscu okazało się, że po rejsie można było zrobić tylko zakupy i to w dodatku tylko w dwóch sklepach (jeden typu "mydło i powidło", drugi to coś w rodzaju drogerii połączonej z herbaciarnią) do których zaprowadził nas pilot.

5.0/6

Ewa, Wilczków

Fajne - ale wymaga dodatkowego szczęścia, żeby obejrzeć żółwie czy krowy morskie. Przygotowane również dla tych, którzy nie lubią pływać, przeszklone dno daje możliwość obejrzenia rafy.