Opinie klientów o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4 /6
24 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Paweł, ---

Płyneliśmy wzdłuż pięknych plaż, co pokazywalo piękno tamtego miejsca. Łódź sama w sobie robiła wrażenie. Snorkeling był podzielony na grupy wg stopnia zaawansowania. Sam pobyt przy trafię robił duże wrażenie, tych pięknych rybek było tysiące, do tego można było zobaczyć żółwie, delfiny i krowę morską. Na środkowym pokładzie był tron faraona wraz z ubraniami, więc można było na wesoło uwiecznić te chwile. Lunch był bardzo dobry i podany wszystk gościom bardzo sprawnie. Po rejsie mieliśmy czas na zakup pamiątek i poznanie się z grupą. Uwaga-- osoby z chorobą lokomocyjną muszą wziąć jakieś proszki, bo buja (lekko mówiąc). Warto wziąć również bluzę/ręcznik bo na górnym pokładzie mocno wieje

5.0/6

Anna, ---

Przepiękna bardzo komfortowa łódź. Super zorganizowana obsługa. Logistyka dopracowana pod każdym względem, mimo wielu atrakcji i mnóstwa gości. Jedyna wada to zakaz fotografowania podczas przymiarek tradycyjnych strojów.

4.0/6

Dorota, Koszalin

Wyjazd spełnił moje oczekiwania. Chociaż mniej czasu poświęciłabym na sklepy. 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

4.0/6

Maria, Pruszków

Rejs jak rejs, nic szczególnego. Widok rafy i rybek z dolnego pokładu statku piękny, dla nurkujących dodatkowe widoki zapewnione. Obiad na statku bardzo słaby (makaron ). Obsługa nie starała się aby umilić rejs osobom, ktore nie nurkowały. Ogólnie pod wzgledem obsługi oceniam rejs na 3 .Cena wycieczki moim zdaniem mocno zawyżona (85$/os). Pilot, który miał się nami opiekować bardzo słab mówił po polsku, za to ładnie się uśmiechał.