Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z obiadem

5.4/6 (37 opinii)
5.4/6
37 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Sylwia 07.05.2025 | Termin pobytu luty 2025

    kto lubi pływać polecam żółwie i krowa morska są do zobaczenia. drogie zdjęcia jeżeli ktoś by chciał kupić wydaje mi się że nie warte tej ceny

    5.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    RENATA, Muszyna 28.03.2024 | Termin pobytu marzec 2024

    Wycieczka ciekawa, szklane dno umożliwia podziwianie rafy koralowej z całym bogactwem flory i fauny. Razem z mężem i innymi uczestnikami rejsu mieliśmy szczęście oglądać olbrzymiego żółwia morskiego, krowę morską,a na sam koniec towarzyszyła nam gromada (ok 10 sztuk) pięknych młodych delfinów, radośnie wyskakując co rusz z wody pokazując uśmiechnięte oblicza :). Nigdy w życiu nie widziałam czegoś tak uroczego . Polecam tą wycieczkę .

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Izabela, Chorzów 28.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Super wypad, odbiór z hotelu, dojazd do portu, szybko sprawnie przejście na statek, obiad trochę słaby ale dało się zjeść, dwie opcje do wyboru, piękna rafa, udało nam się nawet zobaczyć delfiny

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    3

    Bogumiła, Piwniczna Zdrój 06.03.2024 | Termin pobytu luty 2024

    Ciekawa wycieczka, rafa koral.owa piękna lecz przez szybę nie odzwierciedla swojego koloru. Możliwość zobaczenia żółwi . Możliwość pływania z maską i oglądania na żywo rafy. Obiad bardzo dobry.