Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Port Ghalib

4.4/6 (10 opinii)
4.4/6
10 opinii
Atrakcyjność programu
4.4
Pilot
4.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Sortuj: Najlepiej oceniane
Typ turysty: Wybierz
  • 6.0/6

    13.09.2024r. Bardzo przyjemna wycieczka, Pilot bardzo mily i pomocny, zobaczyliśmy Egipt w innej odsłonie, promenada z luksusowymi jachtami, piękny występ solistki, możliwość zrobienia zakupów, totalny relaks. wycieczka godna polecenia

    SYLWIA JOLANTA, Moryń 23.09.2024  | Termin pobytu: wrzesień 2024

    14/17 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Opiekun polskojęzyczny i bardzo pomocny. Wszędzie gdzie chcieliśmy pójść tam nas prowadził i doradzał.

    Alan Dariusz, Puławy 10.06.2024  | Termin pobytu: czerwiec 2024

    17/20 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Miasteczko portowe, fajne na kolację i drinka aczkolwiek bardzo drogie na zakupy. Co nas zadziwiło, że wiele osób rozmawia po polsku, nawet w klubie Hakuna Matata był oranizowany koncert polskiego zespołu Kombi!

    Angelika, Gdynia 13.10.2024  | Termin pobytu: wrzesień 2024

    7/8 uznało opinię za pomocną

  • 6.0/6

    Port Ghalib jest urokliwym miejscem na wieczorny spacer i romantyczną kolację. Wycieczka zorganizowana typowo pod chętnych na zakupy poza hotelem. Czas wolny każdy może spędzić jak chce. Generalnie polecam.

    Katarzyna Anna, Bieruń 18.10.2024  | Termin pobytu: wrzesień 2024

    6/6 uznało opinię za pomocną