Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Nefretari - rejs łodzią ze szklanym dnem - z kolacją

5.3/6 (68 opinii)
5.3/6
68 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof 10.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Wycieczka jak najbardziej do polecenie. Dobre jedzenie na statku, przewodnik Egipcjanin mówiący zabawnie po polsku. Trochę duszno na dole podczas oglądania rafy i ryb pod wodą. Snurkowanie prawie godziną w trzech grupach SUPER. Widzieliśmy rafę , ryby różnego rodzaju i spotkaliśmy dwa żółwie, które co jakiś czas wypływały na powierzchnię by zaczerpnąć powietrza i z powrotem nurkowały na dno. Polecam tę wycieczkę, szczególnie dla tego, że trwała od godz 12.00 do wieczora. Spokojnie można było być na śniadaniu i poleżeć do godziny 11.00 na basenie. Dla nas SUPER

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    5

    Martyna, Reda 11.06.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Polecam wycieczkę. Była możliwość snurkowania - widzieliśmy krowę morską oraz kilka żółwi. Obsługa na statku bardzo miła i pomocna.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Bartosz 15.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Polecam Wspaniała wycieczka a, super atmosfera , pyszny lunch , wspaniały zachód słońca ,miła obsługa .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    22

    MONIKA, MOTYCZ 08.02.2024 | Termin pobytu styczeń 2024

    Super wycieczka! Dla osób, które nie nurkują idealne rozwiązanie, aby zobaczyć rafę koralową i podwodny świat:) Dzięki temu, że łódź ma szklane dno. W komfortowych warunkach można podziwiać podwodne życie. Mieliśmy szczęście zobaczyć 3 żółwie morskie:) Na statku wiele atrakcji, zdjęcia z Faronem, sesja zdjęciowa w strojach starożytnych władców. Idealnym dopełnieniem był pyszny obiad, serwowany na pokładzie statku. polecam!!!