Opinie klientów o Góra Mojżesza i św. Katarzyny

5.3 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Bydgoszcz

Jeden z najpiękniejszych wschodów słońca, wart wysiłku włożonego we wspinaczkę. Największe wrażenie, gdy szczyty rozjaśniały się blaskiem. Droga powrotna pokazywała, gdzie wchodziliśmy

6.0/6

JarMar

Niesamowite wrażenia, ogromny wysiłek nagrodzony wielką satysfakcją. Wejście na górę trudne, ale droga do pokonania we własnym tempie.

4.0/6

Damian, Rybnik

Wycieczka dla osób wytrwałych i zdrowych. Na górę Mojżesza do pokonania jest trasa o długości około 5 km i przewyższeniu około 2 km, gdzie ostatni odcinek jest w wykonany z kamiennych stopni ( około 700 szt. ) i całość trasy pokonywana jest ciemną nocą przy pomocy latarki otrzymanej od przewodnika i rozgwieżdżonego nieba. Poniesiony trud jest wart włożonego wysiłku, bo widok o wschodzie słońca jest wspaniały i go całkowicie wynagradza. Część trasy można pokonać na wielbłądzie. Klasztor św. Katarzyny jest klasztorem prawosławnym, dlatego większość go odwiedzających jest pochodzenia rosyjskiego.