Wycieczka Fakultatywna
6.0/6
Bezpieczny, nocny przejazd do punktu wejścia na Górę, w konwoju zabezpieczonym przez Policję. Przewodnik, w ramach możliwości, pomagał osobom, które miały problem z wejściem na szczyt. Dodatkowo można było zapłacić 20$ Beduinom za wjazd na wielbłądzie. Piękne przeżycie, i piękny widok wschodzącego Słońca, na szczycie góry.
Krzysztof, Warszawa 07.06.2024 | Termin pobytu: maj 2024
21/28 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Jeden z najpiękniejszych wschodów słońca, wart wysiłku włożonego we wspinaczkę. Największe wrażenie, gdy szczyty rozjaśniały się blaskiem. Droga powrotna pokazywała, gdzie wchodziliśmy
Agnieszka, Bydgoszcz 28.02.2024 | Termin pobytu: luty 2024
21/26 uznało opinię za pomocną
6.0/6
Niesamowite wrażenia, ogromny wysiłek nagrodzony wielką satysfakcją. Wejście na górę trudne, ale droga do pokonania we własnym tempie.
JarMar 19.08.2023 | Termin pobytu: sierpień 2023
26/28 uznało opinię za pomocną
4.0/6
Wycieczka dla osób wytrwałych i zdrowych. Na górę Mojżesza do pokonania jest trasa o długości około 5 km i przewyższeniu około 2 km, gdzie ostatni odcinek jest w wykonany z kamiennych stopni ( około 700 szt. ) i całość trasy pokonywana jest ciemną nocą przy pomocy latarki otrzymanej od przewodnika i rozgwieżdżonego nieba. Poniesiony trud jest wart włożonego wysiłku, bo widok o wschodzie słońca jest wspaniały i go całkowicie wynagradza. Część trasy można pokonać na wielbłądzie. Klasztor św. Katarzyny jest klasztorem prawosławnym, dlatego większość go odwiedzających jest pochodzenia rosyjskiego.
Damian, Rybnik 25.10.2022
88/101 uznało opinię za pomocną