Opinie klientów o Kair autokarem

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Szymon Wojciech, Gliwice

Długa męcząca wycieczka ale warta zachodu, czas trwania wyszedł nas prawie 30 godzin. W skład wycieczki wchodzi transport autokarem , zwiedzanie egipskiego muzeum narodowego gdzie można zobaczyć prawdziwe mumie, oglądanie z bliska piramid, muzeum papirusu i tradycyjna egipska perfumeria. Przewodnik biegle mówiący po polsku. Można było dokupić rejs po Nilu oraz przejażdżkę na wielbłądach przy piramidach. Obiad w cenie

6.0/6

Marlena Edyta, Zielona Góra

Bardzo ciekawa, ale też bardzo wyczerpująca wycieczka, jednak osobiście uważam, że warto było tam pojechać, bo wtedy dopiero można zobaczyć prawdziwy Egipt i poznać trochę jego historii. Nie polecam dla rodzin z małymi dziećmi. Pozdrawiamy serdecznie naszego wspaniałego przewodnika po Kairze i Gizie, Pana Sebastiana, Egipcjanina, który wyśmienicie mówi po polsku i opowiedział nam wszystko, co było do opowiedzenia podczas pobytu w muzeum Kairskim, w trakcie rejsu po Nilu oraz przy zwiedzaniu piramid - niesamowicie pozytywny i pomocny człowiek, szczerze polecamy korzystanie z jego usług. Osobisty ochroniarz wycieczki, Pan Mohamed, też wykonywał doskonale swoją pracę i był przy tym przemiłym człowiekiem.

6.0/6

Marcin, Wola Uhruska

Długa jazda autokarem, może być męcząca dla osób starszych (jest opcja z samolotem), mimo wyjazdu o 1 w nocy, po rejsie Nilem, wizycie w muzeach i piramidach Sfinksa widzimy już w promieniach zachodzącego słońca.

6.0/6

Luiza, ---

Świetnie zorganizowana wycieczka z bardzo sympatycznym polskojezycznym przewodnikiem Sebastianem, mimo sytuacji w Egipcie czuliśmy się bezpiecznie, zwiedziliśmy muzeum Egipskie, piramidy z mini karawana, płyneliśmy po Nilu w Kairze, szybki obiad, perfumeria z możliwością zakupu lokalnych wyrobów i powrót do domu. Czas wycieczki to ok. 26 godzin łącznie z przejazdem z i do hotelu.