Opinie klientów o Pustynne safari

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka Jadwiga, ---

Wszystko w pigułce: quady, wielbłądy, statek z przeszklonym dnem, parasailing i jazda na bananie :) Dla mnie mega!

6.0/6

Szymon Wojciech, Gliwice

Cudowny rezydent mówiący biegle po polsku, Długi przejazd quadami z przerwami na wiele ciekawych atrakcji takich jak bez płatna przejażdżka na wielbłądach. Po przejeździe quadami transport nad morze gdzie czekały na nas sporty wodne tak jak parasailing, pływanie na bananie oraz rejs łodzią z przeszklonym dnem podczas którego mogliśmy podziwiać rafy koralowe.

6.0/6

Wioletta, Dąbrowice

Napisałam już w ogólnym komentarzu że wycieczki były super. Program tej wycieczki był extra..,, byliśmy razem z 12 letnią córką i wszystkim nam bardzo podobało się. Przejazd quadami, wielbłądy, paralotnia, zwiedzanie raf koralowych …. Wszystko bardzo fajnie odbyło się i mamy mnóstwo wrażeń.

6.0/6

Bartosz, Raciąż

Naprawde super zabawa dla wszystkich! Kazdy znajdzie cos dla siebie. Mamy przejazd quadami, krotka przejazdzke wielbladami, potem relaks na plazy, gdzie czeka na nas rejs statkiem ze szklanym dnem, parasailing i banan. Wszystkie atrakcje są super a wycieczka jak najbardziej godna polecenia i pelna emocji! Pilot super, świetnie sie kontaktowal z grupa i odpowiadal na wszystkie pytania. Bardzo dobra organizacja i niezapomniane przezycia!