Opinie klientów o Ras Mohammed VIP – podwodne ogrody Sharm El Sheikh

4.8 /6
opinie
Atrakcyjność programu
4.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Łódź

Fajny całodniowy rejs statkiem i niesamowicie piękna rafa koralowa. Wielka atrakcja szczególnie dla miłośników przyrody.

6.0/6

Karolina, Trzebiatów

Dla wszystkich fanów podwodnego świata dwa słowa : musisz zobaczyć! Rewelacyjną wycieczka z 3 dość długimi stopami aby uprawiać snorkeling czy spróbować swoich sił przy nurkowaniu z butlą (w zależności co kto wykupił, tu również można ew coś dokupić na miejscu np próbę z butlą).

4.5/6

Ewa:)

Wycieczka udana , choć snorkeling na morzu był męczący .Były duże fale. Za to w zatoce przecudny. Spokojne wody pozwoliły na delektowanie się widokami. Warto mieć kamerkę i nagrać piękno podwodnego świata. Obsługa bardzo pomocna .

2.5/6

Agnieszka Jadwiga, ---

Cóż, wycieczka długa i monotonna, dwa razy zejście do rafy ale w tłumie ludzi, rafa niestety skromniutka. Można było nurkować i snurkować. Jedno wyjście (a raczej dopłynięcie) do piaszczystej plaży położonej na środku morza. Fotograf robił ładne zdjęcia ale za dodatkową opłatą.