Opinie klientów o Kajakiem przez namorzyny

5.2 /6
19 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr, Łódź 04.03.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczka dobrze zorganizowana z profesjonalnym pilotem i nadmiarem miejscowej obsługi;) Punktualny wyjazd z hotelu. Dobre kanapki na wycieczce. Lancz box otrzymany z hotelu (zamiast śniadania) nieprzemyślany niezjadliwy (półsłodkie tosty i kawałek ciasta z zimnymi parówkami)

6.0/6

małgorzata, warszawa 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

super atrakcja. Spokojna rzeka bez problemu do przepłynięcia dla każdego. Mnóstwo ptaków, byly tez małpy. Nie za długa podróż wśród pięknej przyrody. Polecam.

6.0/6

Adam, Warszawa 25.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Warto. Możliwość wyboru pirogi na 6-7 osób lub kajaków. Super relaks plus niezwykłe formy drzewne i liczne gatunki ptaków

6.0/6

Anna, Gliwice 18.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Pobudka wczesnym rankiem ze względu na wyjazd do Rezerwatu ptaków położonego w niezwykłych lasach namorzynowych nad rzeką Tanji. Docieram jeszcze przed wschodem słońca. Mam wybór między tradycyjną gambiską, drewnianą pirogą lub kajakiem, który daje mi pewną swobodę. Wybieram kajak 🛶. Wschód słońca jest magicznym spektaklem, który rozświetla niebo intensywnymi kolorami i ożywia otaczającą przyrodę. Ptaki zaczynają śpiewać swoje poranne pieśni, a natura budzi się do życia wraz z pierwszymi promieniami słońca. Obserwuję różnorodne gatunki ptaków w ich naturalnym środowisku. Rzeka meandruje wśród lasów namorzynowych. Namorzyny zamykają się po obu stronach w kilku miejscach, co sprawia, że jest ciasno. Mijam pelikany i czaplę, a potem wpływam w wąską odnogę rzeki i tu dopiero było cudnie… W rezerwacie żyją kormorany, czaple siwe, czaple nadobne, rafowe, wężówki i zimorodki. To prawdziwe „must see” dla wszystkich miłośników przyrody i amatorów ornitologii! Stopień trudności - dostępna dla każdego. Przewodnik był niezwykły. Wszystko bardzo dobrze zorganizowane.