Opinie klientów o Safari w Senegalu

5.1 /6
37 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marek, Warszawa 26.12.2023
Termin pobytu: grudzień 2023

Safari w Senegalu jest bardzo ciekawe, choć najwięcej czasu zajmuje przeprawa promem, trzeba być cierpliwym, nie wiadomo ile czasu trzeba będzie czekać na prom, ile promów kursuje, o której będzie można dostać się na pokład. Żółtą książeczkę szczepień można „załatwić” w Polsce lub dopłacić na miejscu 10 euro za jej brak – i wjazd gotowy!

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 14.04.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Polecam z całego serca .Piękne widoki, niezapomniane chwile.Problemem była awaria promu i dojazd łódką - transport na łodke na barkach tragarzy . Na safarii nie ubieramy sie w zwierzęce wzory i chowamy okulary. Nie dla dzieci zdecydowanie ( chyba trzeba mieć pwo. 140 cm albo 150 cm ) . Spacer z lwami to niezapomniane wrażenia .Bardzo się bałam ale było warto . Spacer z piękną parą 2 lwów na zawsze pozostanie w moich wspomnieniach jako coś nierealnego wręcz. Trzeba mieć żótą książeczkę ze szczepieniami p/ febrze ( lub extra ok 25 Eura za jej brak ) .

6.0/6

RUTOW-FLAKSBERGER, OTWOCK 19.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

To była niezapomniana przygoda. Spacer z lwami rewelacja. Pilot bardzo ciekawie opowiadał i miał dużą wiedzę na temat zwierząt. Ale mam jedno zastrzeżenie do organizacji tej wycieczki. Od 15 lat podróżuję mniej więcej 4 razy do roku i pierwszy raz się spotkałam z tym że na wycieczkę musieliśmy sami zaopatrywać się w wodę a także lunch ( tylko pizza) trzeba było kupić sobie samemu. Na wszystkich wycieczkach jak do tej pory, zawsze woda i inne napoje były w zgrzewkach w busie lub autokarze, a obiad był w cenie. Tym bardziej że wycieczka tania nie była bo za 154 $ to wodę i pizzę można było dostarczyć.

6.0/6

Martyna, Darzlubie 01.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Bardzo udana wycieczka. Wyjazd udało się zorganizować za drugim razem, ponieważ za pierwszym razem prom się zepsuł.