Opinie klientów o Święty las Makasutu

4.9 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

małgorzata, warszawa

wszystkiego po trochu. Polecam dla ludzi którzy nie lubią tylko leżec na plaży. Spotkanie z pawianami niezapomniane, Było też spotkanie z szamanem. poznaliśmy historie tego miejsca. Było super.

6.0/6

Jarosław, Jerzmanowice

Bardzo fajna wycieczka. W szczególności podobała nam się wieża widokowa, z której faktycznie rozpościera się piękny widok na park. Można poczuć się jak w buszu. Również lunch z lokalnymi potrawami, bardzo smaczny.

6.0/6

Magdalena Anna, Ludwikowo

Wycieczka ciekawa z atrakcjami: - powitanie przez muzyka grającego ludowe utwory, - towarzystwo pawianów, które tylko czekały, aby poczęstować się czyimś jedzeniem, - możliwość spróbowania wdrapania się na palmę. Bardzo fajna przygoda, polecam.

6.0/6

Marcin

Super wycieczka, super opieka polskiego rezydenta, można zobaczyć kawałek innego świata, zdjęcia cudowne atmosfera jeszcze lepsza.