Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Błękitna laguna i wyspa Gramvousa

5.3/6 (260 opinii)
5.3/6
260 opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.1

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena, 19.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Cudowna przygoda, super zorganizowany przewóz i pełna opieka już na miejscu. Polecamy bo tego się już nieodzobaczy jak mawia młodzież a sam rejs statkiem to wspaniałe doznanie. Koniecznie trzeba zabrać buty do wody!!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Roksana 10.10.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Najlepsza wycieczka na jakiej byliśmy,piękne widoki, super rejs statkiem. Warto wejść na samą górę , cudowne widoki .

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Katarzyna, Dzierzkowice 11.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Każdy kto będzie na Krecie powinien zobaczyć! Laguny cudowne, rejs ogromnym statkiem super! Niezapomniany czas.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Sławomir, Olsztyn 18.05.2024 | Termin pobytu maj 2024

    Piekna okolicq.plaza kamienista woda czyta .dla rodzin z dziecmi polecam . Wejcie na gore troche strome ale za to widoki sa piekne