Opinie klientów o 50 twarzy Salonik

4.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jerzy, Siedlce

Piękne miasto i znakomita praca Pani Joanny - przewodniczki, w bardzo przystępny sposób przedstawiającej historię Thesalonik, oprowadzając nas, turystów po tym starożytnym miejscu - od Akropolu aż do starego portu i Białej Wieży (która dzisiaj wcale nie jest biała).

6.0/6

Emilia, Myszyniec

Dużo zwiedzania, przerwy na kawkę I grecką pitę :) a do tego bardzo miła pani przewodnik. Mimo 40 stopniowych upałów wycieczka była bardzo przyjemna. Godziny popołudniowe są idealne na taki sposób spędzania czasu.

6.0/6

Dorota, Łask

Wycieczka bardzo ciekawa., mnóstwo zabytków. Nocny rejs statkiem ,,Klio'' - super podczas , którego zwiedza się oświetlone Saloniki. Mieliśmy możliwość zobaczenia greckiego ślubu, w głównym kościele w Salonikach.

6.0/6

Agata, Zawiercie

Wycieczka bardzo ciekawa, można było zobaczyć zderzenie starej Grecji z dzisiejszą rzeczywistością. Wieczorny rejs statkiem bardzo fajny😁 Kto jeszcze miał siłę i ochotę mógł sobie potańczyć. Polecam !!!