Opinie klientów o Dotykając nieba - Meteory

5.3 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Nowy Sącz

Piękne,,............................,................................................................... ..

6.0/6

Agnieszka, Zgierz

Niesamowite wrażenia i widoki, szczególnie w pochmurną i deszczową pogodę, jaka nam się trafiła. Na początku byliśmy nieco rozczarowani, ale to jednak rzadkość, a atmosfera była jak z filmu grozy.

6.0/6

Stanisława, Warszawa

Naprawdę jest to cud świata. Widoki robią oszałamiające wrażenie. Polecam każdemu wybrać się do tego miejsca.

6.0/6

Sławomir Wacław, Warszawa

Absolutnie fenomenalna Pani przewodniczka - przepraszam nie pamiętam imienia. Ta Pani nie tylko opowiadała super o Meteorach ale też opowiadała o wszystkim co było związane z Grecją w czasie całej podróży. Fantastyczne ciekawostki. Pani przewodniczka podwoiła przyjemność z tej wycieczki. - wycieczka z Psakoudia do Meteorów autobusem trwa około 3,5 godz. - przewidziane są przystanki na jedzenie, WC itp..., - po drodze do Meteorów był sklep z ikonami i innymi pamiątkami - obsługa (Polacy), - w trakcie powrotu wizyta w mieście i rewelacyjna tawerna z jagnięciną oraz innymi lokalnymi daniami i Grekami przyjmującymi zamówienia po polsku, Meteory - robią niezapomniane wrażenia, - było przepięknie, - zwiedzaliśmy Monastyr Św. Warlama. inne Monastyry to tylko zdjęcia z oddali, kilka punktów postoju autokaru do zdjęć, - Uwaga: Dla osób co mają kłopoty z chodzeniem - Monastyr Św. Warlama - do pokonania około 120 schodów - lepiej wcześniej zapytać o trudność drogi przed zamówieniem wycieczki. Niestety nie zawsze rezydenci znają który Monaster będzie odwiedzany - po prostu Grecja. Podsumowanie: Było przecudownie ale z tą Panią przewodniczką to już brak skali jak było fajnie. Trochę był napięty plan zwiedzania/robienia zdjęć ale droga do i z jest długa, Absolutnie polecamy każdemu.