Opinie klientów o Tajemnicze Athos - rejs statkiem z Ouranopolis

4.6 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.2
Pilot
3.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewelina, Toruń

Niesamowite widoki ze statku. Bardzo ciekawa historia Teokratycznej Republiki Mnichów. Polski lektor dość cicho nagrany, ale po angielsku można wszystko zrozumieć. Warto zabrać kurtkę lub bluzę bo na górze statku mocno wieje. Banana Beach przepiękna, czysta woda, smaczny lunch. Toalety wymagają poprawy. Niesamowity brokat na całej plaży (zapewne spowodowane jest to rodzajem skał), robi to ogromne wrażenie.

6.0/6

Ilona, Legnica

Bardzo ciekawa wycieczka w okolice wyspy Athos. Słabym punktem było to, że nie było pilona, a puszczane informacje z płyty. Nagranie w języku polskim słabo zrobione, nie było słychać. W internecie doczytaliśmy informacje.

6.0/6

Stanisław, Stryków

Wszystko zorganizowane bardzo bardzo . Zobaczyłem atrakcyjne miejsca. Na statku miła obsługa. Dobra widoczność

4.5/6

Tomasz, Warszawa

Wycieczka to po prostu rejs stateczkiem połączony z lunchem i chwilką plażowania. Zamiast korzystać z pośrednictwa rezydenta można sobie ten sam rejs wykupić indywidualnie bezpośrednio u operatora - być może taniej. Rejs trwa około 4 godzin i w pełnym słońcu potrafi być męczący. Na pokładzie dość tłoczno, choć każdy powinien znaleźć miejsce siedzące ale niekoniecznie w cieniu. Przez megafon w kilku językach można posłuchać wykładu o tym co widać za burtą. Widoki są ładne, a opowieść przewodnika całkiem ciekawa. Jak się poszczęści, to do wycieczki dołączą delfiny, które będą wesoło hopsać ścigając się ze statkiem. Po głównej wycieczce statek zawija na wyspę Ammouliani do zatoczki Banana Beach, gdzie czeka lunch i plażowanie. Lunch zaskakująco dobry, choć jeśli nie wykażesz sprytu, to trochę się wystoisz w kolejce (w pełnym słońcu) żeby go dostać. Potem plażowanie na - trzeba to przyznać - dość urokliwej plaży. Leżaki i parasole dla uczestników wycieczki gratis, choć może być problem ze znalezieniem miejsca.