Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Chania - perła Krety

5.3/6 (155 opinii)
5.3/6
155 opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Elżbieta, Łomża 12.10.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Pani pilot wycieczki do chani nie stanęła na wysokości zadania. 3 godziny na samodzielne zwiedzanie z mapką to chyba przesada.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    AGNIESZKA, NIEPORAZ 25.10.2022

    Super wycieczka, bardzo ładne miasteczko, urokliwe uliczki. Pani pilot bardzo sympatyczna i miła osoba. Niezapomniane wrażenia.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof, Wadowice 25.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Zwiedzanie klasztoru,punkt widokowy na miasto to po drodze. Sama Chania bardzo klimatyczna ,warto udać się w urocze wąskie uliczki i tam coś kupić. Zachód słońca na latanie morską. Polecam.

    5.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Krzysztof Dariusz, Warszawa 07.06.2024 | Termin pobytu kwiecień 2024

    Uwielbiam architekturę, więc port w Chani, a szczególnie wielowiekowa zabudowa wenecka robi ogromne wrażenie. Ale polecam zwiedzenie małych uliczek i zakamarków na całej starówce, ponieważ co chwila coś potrafi zachwycić. Proponuję odwiedzić ulicę "skórzaną", to doskonałe miejsce na zakupienie prezentów.