Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Magiczna wyspa Skiathos

5.2/6 (15 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Rejs wzdłuż Półwyspu Pilion

• Bajkowa wyspa Skiathos

• Zabytkowa stolica wyspy

• Koukounaries – najpiękniejsza z 60 plaż Skiathos

Opis

Skiathos to jedna z najbardziej magicznych i zachwycających greckich wysepek. Tutejsi mieszkańcy żyją zgodnie z mottem „siga siga” nigdzie się nie spiesząc, a lokalne tawerny słyną jako jedne z najlepszych w całej Grecji. Bajkowy klimat wyspy urzekł także twórców „Mamma Mia”, którzy nakręcili tutaj część zdjęć do tego kultowego musicalu! Popłyniemy wzdłuż malowniczego półwyspu Pilion, skąd według mitologii wyruszył statek Argo w poszukiwaniu Złotego Runa. Z pokładu będziemy podziwiać także Evię - drugą pod względem wielkości grecką wyspę. Stolica Skiathos przywita nas malowniczą zatoką i pocztówkowym portem, gdzie zaplanowany jest nasz pierwszy przystanek. Tutaj tez przewidziano czas wolny na spacer wąskimi uliczkami i zakupy w lokalnych butikach. Następnie udamy się na drugą stronę wyspy, po drodze podziwiając fantastyczną linię brzegową. Ukoronowaniem rejsu będzie wizyta w Zatoce Koukounaries – tutejsza plaża jest najbardziej znaną spośród sześćdziesięciu plaż na wyspie, a zdaniem niektórych uchodzi za najpiękniejszą w całej Grecji! Rejs na Skiathos to okazja do relaksu, kąpieli i opalania, ale także i świetnej zabawy w greckim stylu – załoga w akompaniamencie greckiej muzyki zadba o to, żeby każdy pasażer nauczył się tańczyć zorbę!


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem bądź autokarem

• Rejs statkiem

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 06:00 - 21:30

• Warto zabrać: kostium kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, krem z filtrem

Odbiór o godz. 05:20
Za osobę259
518 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Tomasz, Wymysłów

Ciekawe miejsca, warte zobaczenia, rejs statkiem również na plus. Minus wycieczek to odstępy między nimi proponuje przemyśleć wycieczki 3 dni z rzędu a później np 3/4 dni wolnego na miejscu, również przydałyby się posiłki w cenie wycieczki.

6.0/6

Jolanta, Zieleń

Super zabawa i niezapomniane wrażenia. Kapitan i obsługa prowadząca - mega pozytyw. Polecam wszystkim , którzy lubią dobrą zabawę. Sama wyspa ok. Pani Magda , która była naszym przewodnikiem mega osoba. Potężna dawka wiadomości i super przekaz.
Pokaż więcej opinii (13)