Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Jeep Safari w Albanii

6.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiek6
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Przejazd malowniczym wybrzeżem Riwiery Albańskiej

• Off Road po bezdrożach

• Malownicze wioski i urokliwe plaże

• Twierdza Porto Palermo

• Wizyta na wzgórzu z Zamkiem Lekursi

• Smaczny obiad u albańskiej rodziny

Opis

Spragnieni emocji? Zapraszamy na fantastyczną wyprawę jeepami przez dziewicze wybrzeże Riwiery Albańskiej! Trasa wycieczki będzie przebiegać poza utartymi szlakami, dostarczając niezapomnianych wrażeń i ukazując prawdziwe, nieskomercjalizowane oblicze Albanii. 7-osobowymi Land Roverami pojedziemy przez tradycyjne wioski albańskie i górzyste tereny, a szutrowe trasy doprowadzą nas do niemalże bezludnych i niezadeptanych plaż. Zatrzymamy się na jednej z nich, gdzie skorzystamy z kąpieli morskiej (czas plażowania – ok. 45 min.). Odwiedzimy też zatokę Porto Palermo ze słynną twierdzą Ali Pashy z Tepeleny. Następnie udamy się na smaczny obiad u albańskich gospodarzy, gdzie skosztujemy m.in. świeżych owoców morza i doskonałych warzyw; nie zabraknie również tradycyjnego wina i rakii (w cenie!). Po lunchu przejedziemy na górujący nad Sarandą zamek Lekursi, skąd roztacza się zapierająca dech w piersiach panorama miasta i albańskiego wybrzeża. Polecamy wszystkim miłośnikom aktywnego zwiedzania!


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem lub autokarem do portu

• Rejs do i z Sarandy z polskojęzycznym pilotem


Cena nie obejmuje

• Wycieczki jeepami – koszt ok. 46 EUR/os., 30 EUR/dziecko do 12 roku życia (przejazd 7-osobowymi Land Roverami, obiad i napoje, bilety wstępu do zamku w Porto Palermo) - opłata obowiązkowa

• Podatku portowego - 10 EUR/os.

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:00 - 20:00

• Przejazd jeepami odbywa się pod opieką anglojęzycznego przewodnika

• W przypadku wyjazdu osoby niepełnoletniej pod nieobecność obojga rodziców, wymagana jest pisemna zgoda w języku angielskim wraz ze skanem dokumentu tożsamości nieobecnego rodzica/rodziców


Odbiór o godz. 00:00
Za osobę179
358 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

GRZEGORZ, WARSZAWA

Niezapomniane wrażenia, piękne widoki, moc adrenaliny, pyszne jedzenie podczas obiadu i niczego sobie rakija

6.0/6

Elżbieta, Otomin

Wycieczka z Korfu jeepami po Albanii była niezwykłym doświadczeniem, które zdecydowanie mogę polecić. Pierwszym plusem tej wycieczki był jej unikalny charakter, podróżując land roverem można było dotrzeć do miejsc, do których trudno jest dotrzeć innymi środkami transportu. To dawało nam możliwość eksploracji dzikiej i malowniczej części Albanii, z dala od turystycznych ścieżek. Kolejnym plusem było to, że mieliśmy możliwość zobaczenia różnorodnych krajobrazów i naturalnych atrakcji. Od malowniczych górskich wiosek po piękne plaże nad Morzem - Albania naprawdę miała wiele do zaoferowania. Dodatkowo, podczas wycieczki odwiedzaliśmy urokliwe albańskie wioski i miasteczka, gdzie mogliśmy spróbować typowych potraw i doświadczyć gościnności miejscowych mieszkańców. Należy jednak pamiętać, że wycieczka ta może nie odpowiadać wszystkim. Jazda jeepami po ubogich i niedocenianych regionach Albanii może nie być odpowiednia dla osób poszukujących luksusowych atrakcji i komfortu. Również warunki drogowe mogą być trudne i nieodpowiednie dla niektórych osób. Ogólnie rzecz biorąc, wycieczka z Korfu jeepami po Albanii była fascynującym przygodą, która pozwalała odkryć mniej znane i dzikie miejsca tego pięknego kraju. Jeśli jesteś gotów na nieco przygodę i chcesz poznać prawdziwą Albanię, polecam tę wycieczkę.
Pokaż wszystkie opinie