Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Pocztówki z Korfu

5.7/6 (24 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Punkt widokowy Bella Vista

• Malownicze miejscowości Lakones, Makrades i Kassiopi

• Majestatyczne klify w Perulades

• Kanał Miłości i plażowanie w Sidari

Opis

Zapraszamy do wspólnego odkrywania najpiękniejszych widokowo i najbardziej fotogenicznych miejsc na Korfu! Zaczniemy od wizyty w urokliwej miejscowości Lakones, gdzie znajduje się punkt widokowy Bella Vista, nazwany „Najpiękniejszym balkonem Morza Jońskiego”. Będziemy stąd podziwiać fantastyczną panoramę słynnej zatoki Paleokastritsy. Zatrzymamy się także w maleńkiej wiosce Makrades, gdzie można zakupić doskonałej jakości oliwę, miody i inne naturalne produkty prosto od miejscowych gospodarzy. Górzystą i malowniczą drogą dotrzemy do Perulades z imponującymi piaszczystymi klifami i przepięknym widokiem na sąsiadujące z Korfu wysepki Diapondia. W trakcie naszego zwiedzania nie zabraknie także tajemniczego Kanału Miłości, nad którym można plażować lub wybrać się na smaczny lunch. Naszą wycieczkę zakończymy spacerem po miasteczku Kassiopi z urokliwym portem, ruinami bizantyjskiej twierdzy oraz malowniczą plażą z widokiem na wybrzeże albańskie. Polecamy szczególnie miłośnikom fotografii i pięknych widoków!


Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji (z wyjątkiem hotelu Kairaba Mythos Hotel&Spa – konieczna opłata za taxi - ok. 15 EUR w jedną stronę)

• Transport klimatyzowanym busem lub autokarem

• Opiekę polskiego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:30 - 18:30


Odbiór o godz. 07:00
Za osobę219
438 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Marek, Mysłowice

Rewelacja 🤍🩵 Rezydentka Ola❤️ zdjęcia i filmy nie oddają tego co widzą oczy i słyszą uszy 😍 Rewelacja pod każdym względem 🤍🩵Polecamy dla Wszystkich 🤍🩵

6.0/6

MARIA, GROJEC

Wspaniała wycieczka , piękne widoki, cudowne opowieści Pani Oli, pełne entuzjazmu , pasji i radości. Dużo zobaczyliśmy, ale nie było to męczące , wszystko dobrze zaplanowane . Wróciliśmy zadowoleni. Korfu jest piękne .
Pokaż więcej opinii (22)