Opinie klientów o Rejs na Paxos i Antipaxos

5.3 /6
61 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

DARIUSZ, Wrocław

Ogromnie polecam wycieczkę. Mega piękne widoki i wyspy. Zastanawialiśmy się czy warto skorzystać z wycieczki, teraz mogę z czystym sumieniem ogromnie polecić zakup wycieczki.

6.0/6

Joanna, Kraków

Najpiękniejsze widoki, jakich można doświadczyć wokół Korfu, prawdziwy must-have dla fanatyków pięknych plaż oraz rejsów.

6.0/6

Beata, Piaseczno

Fantastyczna wycieczka. Z cyklu must have. To 1,5 godzinny rejs z przystankiem na lunch, zwiedzanie urokliwej wysypy Paxos. Następnie przepłynięcie do bajecznej zatoki tuz obok Antipaxos na kąpiele. Potem 1,5 godziny powrót do portu w Korfu. Idealny czas na relaks z książka: słoneczko, cudowny wiatr. Marzenie. Oczywiście musi być gorąco i być słońce. Wtedy jest idealnie.

6.0/6

OLGA, GDYNIA

Jedna z fajnieszych wypraw statkiem. Dostarczyła atrakcji w postaci kąpieli w cudownej wodzie. Cumowanie w uroczym miasteczku, gdzie oferowano pyszne greckie jedzenie.