Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Siedem cudów Korfu

5.3/6 (51 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Skaliste wybrzeże Paleokastritsy

• Degustacja unikatowego likieru Koum Quat

• Punkt widokowy Kanoni

• Miasto Korfu – stolica wyspy

Opis

Obowiązkowa pozycja podczas wakacji na Korfu! W trakcie tej wycieczki odkryjemy najpiękniejsze i najbardziej emblematyczne miejsca Korfu, które dzięki swojej niepowtarzalności stały się wizytówką tej zielonej wyspy. Zwiedzanie zaczniemy od pocztówkowego wybrzeża Paleokastritsy, gdzie w trakcie czasu wolnego będzie można wyruszyć w rejs łódką po lazurowych wodach i odwiedzić zabytkowy klasztor. Skosztujemy także unikatowego likieru Koum Quat, który produkowany jest wyłącznie na wyspie Korfu i urzeka niepowtarzalnym smakiem. Odwiedzimy punkt widokowy Kanoni, z którego rozpościera się widok na wschodnie wybrzeże, malutką Mysią Wyspę oraz nietypowo położony pas startowy tutejszego lotniska. Zwieńczeniem wycieczki będzie zwiedzanie i czas wolny w stolicy wyspy – mieście Korfu, gdzie polecamy posmakować prawdziwej greckiej kuchni w jednej z lokalnych tawern.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji (z wyjątkiem hotelu Kairaba Mythos Hotel&Spa – konieczna opłata za taxi - ok. 15 EUR w jedną stronę)

• Opiekę polskojęzycznego pilota

• Transport klimatyzowanym busem bądź autokarem


Cena nie obejmuje

• Rejsu łódkami po Zatoce Paleokastritsy (ok. 15 EUR/os.)

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 07:30 - 18:30

• Warto zabrać: nakrycie głowy, butelkę wody, aparat fotograficzny

• Wycieczka adresowana również do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową przy asyście osoby towarzyszącej - możliwe trudności w niektórych punktach wycieczki


Odbiór o godz. 07:00
Za osobę219
438 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Danuta, Gdańsk

Polecam skorzystać. Rewelacyjne miejsca można zobaczyć z polskim przewodnikiem. Pani, bardzo miło poprowadziła wycieczkę. Przekazała dużo ciekawostek. A miejsca, które odwiedziliśmy były cudne. Ogrody cesarzowej Sissi bardzo mnie zachwyciły. Będąc na kolejnej wycieczce, na pewno wykupię wycieczkę z przewodnikiem, bo warto

6.0/6

Adam, DĄBROWA GÓRNICZA

Wycieczka bardzo interesująca. To co zobaczyliśmy na wycieczce Pocztówki Korfu teraz obejrzeliśmy z innej perspektywy. Zatoczki w Paleokastricy cudowne. Rejs łódeczkami do grot bardzo fajny. Kolor morza przecudny. Miasto Korfu bardzo ładne warto go zwiedzić.
Pokaż więcej opinii (49)