Opinie klientów o Siedem cudów Korfu

5.4 /6
67 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, --- 15.01.2024
Termin pobytu: lipiec 2023

Szczególnie polecam rejs łódką. Błękitne morze, przepiękne skały, których kształty przypominają ludzi, lwy,, piękne rybki pływają tuż przy łódkach, a jaskinie zmieniają swoje kolory. Taki mały RAJ dla ludzi. Poza tym zwiedzenie stolicy i poznanie jej historii i niezapomniane wrażenia z obserwacji startu i lądowania samolotów

6.0/6

Wirginia, SOSNOWIEC 01.11.2022

Bardzo przyjemna, pełna urokliwych miejsc widokowych wycieczka. Możliwość kompaktowego obejrzenia atrakcji wyspy. Jeśli pozostałby niedosyt, zawsze można indywidualnie wrócić w określone miejsce mając ogólny jej ogląd.

6.0/6

Ewa, Osielec 25.10.2022

Dowiedzieliśmy się wiele na temat wyspy, widzieliśmy piękne miejsca. Warto było wybrać się na taką wycieczkę :)

6.0/6

Agnieszka, Warszawa 21.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wyspa jest przepiękna i zielona. Cudowne widoki jak z pocztówki, wspaniałe plaże. Pomimo że to wyspa malutka, jeździ się serpentynami i pomału. Grecy są bardzo życzliwi. Przewodniczka i rezydentka bardzo kompetentna i ma szeroką wiedzę o Korfu - warto było posłuchać. Jedzenie pyszne.