Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Termy - "naturalne SPA"

5.4/6 (8 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Kąpiele w źródłach termalnych

• Lecznicze działanie wody

• Naturalne jacuzzi

Opis

Zapraszamy na relaks w stylu greckich bogów! Embros Therma to niezwykłe, gorące źródło, którego wody posiadają lecznicze działanie (zawierają magnez, wapń, potas, sód, siarkę). Aby najlepiej zakosztować go na własnej skórze, trzeba odwiedzić usytuowany tuż przy plaży naturalny basen osłonięty skałami. To tutaj gorący strumień ze źródła miesza się z chłodniejszą wodą morską, dając nam możliwość ciepłej kąpieli o idealnej temperaturze. Jest to niezwykle przyjemne i jednocześnie prawdziwie terapeutyczne przeżycie – szczególnie polecamy osobom, które cierpią z powodu bólów mięśniowych. Dodatkowo podczas kąpieli w źródełku poczujemy się jak w jacuzzi za sprawą wydobywających się z jego dna naturalnych bąbelków!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Kąpiel w źródłach termalnych

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania: 17:30 - 20:30

Odbiór o godz. 08:00
Za osobę79
158 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
4.4
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Aleksandra, Katowice

Muszę przyznać że zawsze staram się korzystać z takich kąpieli ale to miejsce jest wyjątkowe - z jednej strony gorąca woda i bąbelki z pobliskiego na sąsiedniej wyspie wulkanu schładzane wodą morską, do tego otaczające góry, spokój i tylko szum morskich fal.

6.0/6

Aleksandra, Nałęczów

Bardzo fajna wycieczka po południu zbiórka chyba o 17 pod hotelem a nie w samo południe a tam praktycznie nie ma cienia. Powrót po 20 wiec jeszcze zdążyłyśmy na kolacje. Pani rezydentka po drodze opowiadała o wyspie w bardzo ciekawy sposób. Polecam warto się tam wybrać.
Pokaż więcej opinii (6)