Opinie klientów o Wyspa Nisyros "małe Santorini"- spacer po dnie wulkanu

5.4 /6
36 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Wojciech, Łódź

To był dzień pełen wrażeń: spokojny rejs na wyspę, zwiedzanie maleńkiej miejscowości, do której autokar wspinał się mozolnie krętą drogą coraz wyżej i wyżej, oglądanie krateru uśpionego wulkanu i spacer po jego dnie. A wszystko w temperaturze 35 stopni C. Lunch w jednej z lokalnych knajpek z nadzwyczaj sprawną i szybką obsługą, możliwość poznawania lokalnych smaków i nabycia pamiątek. Nawet powrotny rejs na Kos zaserwował coś nowego: wzburzone morze raz po raz oblewało nas falami. Jednym słowem niezapomniane atrakcje.

6.0/6

Kasia

Świetna wycieczka, ciekawa. Dużo można zobaczyć. Wulkan robi wrażenie, choć zapach siarki jest dość intensywny i wrażliwym osobom może przeszkadzać. Fajni przewodnicy. Ogólnie wycieczka na plus.

6.0/6

Agnieszka , Kłodzko

Warto skorzystać z tej wycieczki i zobaczyć przepiekną wyspę wulkaniczną i przejść się po dnie krateru wulkanu. Zobaczyć stolicę wyspy z pięknymi białymi domkami i skosztować specjałów: pomidorowych lodów

6.0/6

Małgorzata, Bydgoszcz

Wspaniałe przeżycie: wejście do krateru wulkanu, a potem skosztowanie "wybuchowej" volcano coffee, naturalna sauna i przepyszne jedzenie. Warto spróbować w miasteczku pomidorowych lodów i usiąść na malowniczo usytuowanych ławeczkach, a do domu zakupić lokalne dżemy z pomidorów.