Opinie klientów o Knossos i Heraklion z wizytą u Minotaura

5.2 /6
19 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agnieszka, Gołuchowice

Świetna Pani pilot z ogromną wiedzą. Mnóstwo informacji o kulturze minojskiej. Polecam w czasie wolnym zwiedzić muzeum archeologiczne.

6.0/6

LIDIA, DEBICA

Bardzo dobrze zorganizowana wycieczka, ciekawe miejsca, dużo informacji przekazanych przez panią przewodniczkę. Jesteśmy zadowoleni.

6.0/6

Halina, Jastrzębie Zdrój

Doskonale zorganizowana. W Knossos można poczuć atmosferę starożytności, w czym duży udział miała przewodniczka polska:) Tłumy zwiedzających, ale wszystko można na spokojnie zobaczyć. W Heraklionie pyszny posiłek w tawernie, spacer po uliczkach i porcie. Dużo wrażeń.

6.0/6

DANIEL, Nysa

Ciekawy program. Zwiedzanie w obecności fachowego,znającego temat przewodnika. Wystarczająca ilość czasu wolnego,który bardzo się przydaje w tego typu wycieczkach,wygodny autokar,punktualnosć