Opinie klientów o Różowa plaża Elafonissi

5.4 /6
43 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Artur, ---

Udany wyjazd, pomimo pochmurnej pogody. Krajobraz - plaża i morze - odmienne od typowego dla innych części Krety. Piasek drobniutki, o oryginalnym kolorze, woda całkowicie przezroczysta o barwie przypominającej oceany w krajach tropikalnych. Po drodze wizyta w monastyrze, degustacja win/alkoholi, co urozmaica wycieczkę. Polecam tę wycieczkę

6.0/6

Natalia, Olsztyn

Wycieczka bardzo ciekawa, jak dla nas mogłoby być z 30 min więcej w jaskini a mniej na plaży. Trasa bardzo malownicza. Jaskinia super, plaża piękna a na koniec degustacja wina. Bajka

6.0/6

Karina, Warszawa

Będąc na Krecie warto odwiedzić plażę Elafonissi. Przepiękne miejsce. Mimo ogromnej liczby osób, każdy znajdzie swój kawałek na tej plaży.

6.0/6

Ewa, Piotrków Trybunalski

Super miejsce. Piękna plaża, piaszczysta z elementami różowego piasku :) Mimo ogromnej liczby ludzi było można znaleźć miejsce dla siebie.