Opinie klientów o Wąwóz Samaria

5.9 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Hanna, Czarnia

bardzo męcząca ale warta wysiłku piękne widoki dobrze gdyby uczestnicy byli informowani o trudnościach i zabraniu odpowiedniego obuwia bo niestety nie wszyscy takie mieli strach było patrzeć jak w klapkach poruszali się po wąwozie

6.0/6

Karina, Warszawa

Wymagająca, męcząca wycieczka, ale warto się wybrać. Długi spacer po wąwozie, który wynagradzają widoki.

6.0/6

ALEKSANDRA, Warszawa

Cóż mogę powiedzieć.. Przejście tego wąwozu jest nie lada wyzwaniem.. Ale te widoki są nie do podrobienia. Wyruszliśmy o 8:00 i o 14:30 byliśmy już nad morzem Libijskim. :) Piękny wąwóz, roślinność i.. kozy które skaczą po ścianie skał.. Piękny widok. Na następny dzień obudziliśmy się z ogromnymi zakwasami w łydkach, ale nie żałujemy. Polecam każdemu!

6.0/6

Małgorzata, Warszawa

Polecam zabrać dobre buty do chodzenia po kamieniach. Widoki piekne, świetna wycieczka dla każdego kto nie chce tylko siedzieć przy basenie/ na plaży ale zobaczyć trochę więcej Krety/ pochodzić po górach.