Opinie klientów o Jeep Safari - Kreta nieznana

5.2 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

TOMASZ, SZEWNA

Wycieczka pozostawia niezapomniane wrażenia. Odwiedzamy miejsca,do których nie odważylibyśmy się dojechać wypożyczając samochód. Dowiedzieliśmy się wiele o zwyczajach Kreteńczyków. Niezapomniane widoki. Wspaniali piloci. Wspaniała atmosfera. Zdecydowanie polecamy.

6.0/6

Daria, gdynia

Najlepsza wycieczka ! Bardzo pozdrawiam Pana Janusza który prowadził naszą wycieczkę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z narzeczonym ze zdecydowaliśmy się na tą wycieczkę. Piękne widoki, super obiad, dużo ciekawostek i miejsca w które autokarem się nie dostaniemy!

5.0/6

Ewa, Barciany

Super wycieczka, niesamowite widoki, bardzo mili prowadzący. Zaangażowani, pełni pasji. Wspólnie wykonana zorba na długo zostanie w pamięci.

5.0/6

Artur, Granice

Piasek w zębach i super widoki gwarantowane. Osiołki kozy owce. Polne szutrowe drogi serpentyny bez końca. Brak opcji w jezyku polskim.