Opinie klientów o Lesbos od kuchni

4.9 /6
opinii
Atrakcyjność programu
4.8
Pilot
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RADOSLAW, KRAKOW

Wybraliśmy się na tą wycieczkę ze względu na nasze zamiłowanie do kuchni i jedzenia. Dzięki niej mogliśmy poznać tłoczenie oliwy od zaplecza i w jaki sposób miód trafia do sloikow u lokalnej pszelarki, co sprawiło że inaczej patrzymy na to. Po skończonej wycieczce po tłoczni i pszczelarni mogliśmy spróbować lokalnych wyrobów i ich alkoholow, jednym słowem były przepyszne. Na sam koniec mogliśmy zwiedzić ruiny zamku a z nich widok był nie do opisania. Opieka rezydentki na plus

6.0/6

Krzysztof, Boguszów Gorce

Wycieczka bardzo fajna ,przepiękne widoki , dobre jedzenie oraz dobra ooieka pilota wycieczki .Przepiękne i ciekawe miejsca.

5.5/6

Katarzyna, ---

Wycieczka dla każdego, można w jeden dzień zobaczyć najciekawsze miejsca na Lesbos. Piękne widoki, możliwość wykonania wspaniałych zdjęć. Przewodnik ciekawie opowiada o historii wyspy. Warto pojechać.

5.0/6

KATARZYNA, SOSNOWIEC

ogólnie wycieczka ok minus zero dostępu do plaży w której można plażować i pływać ale za to basen na terenie ośrodka ok